سفارش تبلیغ
صبا ویژن
شمیم قدس

سخنگوی گردان های قسام تصریح کرد که مبارزان این گردان ها در دو مورد عملیات اسارت نظامیان صهیونیستی را اجرا کردند که یکی از آنها در روز سوم جنگ و در شرق محله التفاح صورت گرفت که در جریان آن چندین نظامی صهیونیستی به اسارت گرفته شدند، اما بالگردهای ارتش صهیونیستی با حمله موشکی به محل انجام این عملیات، تمامی نظامیان مذکور را به همراه مبارزان قسامی مامور اجرای این عملیات هدف قرار دادند که تمامی نظامیان صهیونیستی کشته شده و یکی از مبارزان قسام به نام "محمود الریفی" به شهادت رسیده و چند تن دیگر نیز زخمی شدند، ولی توانستند خود از محل عقب نشینی کنند.

دومین عملیات اسارت که به گفته ابو عبیده جزئیات آن برای اولین بار منتشر می شود در تاریخ (5/1/2009) و در شرق شهرک جبالیا انجام شد که در جریان آن مبارزان قسامی با اجرای عملیات کمین، یک نظامی صهیونیستی را به اسارت گرفته و او را به مدت 2 روز در یکی از ساختمان ها نگهداری کردند. دشمن صهیونیستی پس از این مدت یکی از شهروندان فلسطینی بازداشت شده را که از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کرد، برای گفتگو با مبارزان قسامی به منظور آزادی نظامی صهیونیستی به داخل ساختمان مذکور فرستاد، ولی مبارزان قسامی از پذیرش این درخواست خودداری کردند و در نتیجه جنگنده های "اف 16" ارتش صهیونیستی با حمله به مکان مورد نظر آنجا را به شدت بمباران کردند که به شهادت 3 مبارز فلسطینی عامل اسارت نظامی صهیونیستی به نام های "محمد فرید عبد الله"، "محمد عبد الله عبید" و ایاد حسن عبید" انجامید. • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  دوشنبه 87/10/30ساعت  5:51 عصر  توسط محمد 
    نظرات دیگران()


  سلام به همه دوستان

  مطمئنا شما هم از فجایعی که امروز در غزه می گذرد ناراحت و غمگین هستید.

  احتمالا پیام زیر برای موبایل شما هم فرستاده شده امیدوارم که فراموش نکنید:

  تلاوت سراسری سوره حشر

  برای رهایی مردم مظلوم غزه

  این  سوره در  هنگام  پیروزی

  سپاه اسلام بریهود نازل شد • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  یکشنبه 87/10/8ساعت  11:9 عصر  توسط محمد 
    نظرات دیگران()

   حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درباره مصیبت هولناک قتل عام مردم مظلوم غزه به دست صهیونیستهای جنایتکار، ضمن محکوم کردن شدید همدستی ننگین دولت جنایتکار بوش با صهیونیستها، سکوت و بی اعتنایی سازمانهای جهانی و برخی دولتهای عربی را زمینه ساز این جنایات خواندند و با اعلام روز دوشنبه (فردا) به عنوان عزای عمومی همه مجاهدان فلسطینی، ملتهای مسلمان و آزادیخواه، علما، روشنفکران و رسانه های جهان اسلام را به ادای مسئولیت بسیار سنگین خود در مقابله با جنایات صهیونیزم خونخوار فراخواندند.
   

  بیانیه آیت الله خامنه ای درباره جنایات غزه

  متن پیام به این شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  انا لله و انا الیه راجعون
  جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه و قتل‌عام صدها مرد و زن و کودک مظلوم، بار دیگر چهره‌ی خونخوار گرگهای صهیونیست را از پشت پرده‌ی تزویرِ سالهای اخیر بیرون آورد و خطر حضور این کافر حربی را در قلب سرزمینهای اُمت اسلام، به غافلان و مسامحه‌کاران گوشزد کرد. مصیبت این حادثه‌ی هولناک برای هر مسلمان بلکه برای هر انسان با وِجدان و با شرف در هر نقطه‌ی جهان بسی گران و کوبنده است، ولی مصیبت بزرگتر سکوت تشویق‌آمیز برخی دولتهای عربی و مدّعی مسلمانی است. چه مصیبتی از این بالاتر که دولتهای مسلمان که باید در برابر رژیم غاصب و کافر و محارب، از مردم مظلوم غزه حمایت میکردند، رفتاری پیشه کنند که مقامات جنایتکار صهیونیست، گستاخانه آنها را هماهنگ و موافق با این فاجعه‌آفرینیِ بزرگ معرفی کنند؟

  سران این کشورها چه جوابی در برابر رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌و‌آله خواهند داشت؟ چه جوابی به ملتهای خود که یقیناً عزادار این فاجعه‌اند خواهند داد؟ به یقین امروز دل مردم مصر و اردن و سایر کشورهای اسلامی از این کشتار، پس از آن محاصره‌ی طولانی غذائی و داروئی لبالب از خون است.
  دولت جنایتکار بوش در واپسین روزهای حکمرانی ننگین خود با همدستی در این جنایت بزرگ، رژیم آمریکا را بیش از پیش روسیاه کرد و پرونده‌ی جرائم خود را به عنوان جنایتکار جنگی قطورتر ساخت. دولتهای اروپائی با بی‌تفاوتی و شاید همراهی خود در این فاجعه‌ی بزرگ،‌ یکبار دیگر دروغ بودن ادعاهای طرفداری از حقوق بشر را ثابت کردند و شرکت خود در جبهه‌ی ضدیت با اسلام و مسلمین را نشان دادند. اکنون سئوال من از علماء و روحانیون جهان عرب و رؤسای ازهر مصر این است که آیا هنگام آن نرسیده است که برای اسلام و مسلمین احساس خطر کنید؟ آیا هنگام آن نرسیده است که به واجب نهی از منکر و کلمةُ حقٍ عندَ امامٍ جائر عمل کنید؟
  آیا عرصه‌ی دیگری عریان‌تر از آنچه در غزه و فلسطین در جریان است در همدستی کُفار حربی با منافقان امّت برای سرکوب مسلمانان لازم است، تا شما احساس تکلیف کنید؟
  سئوال من از رسانه‌ها و روشنفکران جهان اسلام و بویژه جهان عرب آن است که تا چه هنگام به مسئولیت رسانه‌ئی و روشنفکری خود بی‌تفاوت خواهید ماند؟ آیا سازمانهای حقوق بشرِ رسوای غرب و شورای باصطلاح امنیت سازمان ملل بیش از این هم ممکن است رسوا شوند؟
  همه‌ی مجاهدان فلسطین و همه‌ی مؤمنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع از زنان و کودکان و مردم بی‌دفاع غزه‌اند و هر کس در این دفاع‌ مشروع و مقدس کشته شود شهید است و امید آن خواهد داشت که در صف شهدای بدر و اُحد در محضر رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌وآله‌ محشور شود.
  سازمان کنفرانس اسلامی باید در این شرائط حساس به وظیفه‌ی تاریخی خود عمل کند و جبهه‌ی یکپارچه‌ئی به دور از ملاحظه‌کاری و انفعال، در برابر رژیم صهیونیستی تشکیل دهد. باید رژیم صهیونیستی به وسیله‌ی دولتهای مسلمان مجازات شود. سران آن رژیم غاصب باید به جرم این جنایت و نیز محاصره‌ی طولانی مدّت، شخصاً محاکمه و مجازات شوند.
  ملّتهای مسلمان میتوانند با عزّم راسخ خود این مطالبات را تحقّق بخشند و وظیفه‌ی سیاستمداران و علما و روشنفکران در این بُرهه بسی سنگین‌تر از دیگران است.
  اینجانب به مناسبت فاجعه‌ی غزه روز دوشنبه را عزای عمومی اعلام میکنم و مسئولان کشور را به ادای وظائف خود در این حادثه‌ی غم‌انگیز فرا میخوانم.
  وَ سَیعلَمُ ‌الذین ظَلَموا اَیّ مُنقلبٍ یَنقلبون.
  سیّدعلی‌ خامنه‌ای
  8/دی/1387
  29/ذی‌الحجة‌الحرام/1429


 • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  یکشنبه 87/10/8ساعت  3:13 عصر  توسط محمد 
    نظرات دیگران()

   

   جنگنده های صهیونیست ها بر فراز غزه

  غزه در آتش

  ویرانی غزه
   

  کشتار در غزه

  کشتار وحشیانه

  زخمی و مجروح صد ها نفر بیگناه

  غزه در خون

  کشتار مردم غزه

  منبع مرکز اطلاع رسانی فلسطین (حماس) • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  یکشنبه 87/10/8ساعت  11:37 صبح  توسط محمد 
    نظرات دیگران()

  چند تن از وبلاگ نویسان بمب گوگلی غزه را راه اندازی کرده اند که به دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس است. در این سایت هشدارهایی به سازمان های بین المللی و سران کشورهایی چون عربستان و مصر داده شده است.

  غزه، gaza 

  من این سایت را لینک کردم. شما هم به این سایت لینک دهید تا از آن حمایت کرده باشید. راهنمای لینک و لوگوهای مربوط را می توانید در اینجا ببینید.

   

  لوگو غزه gaza

  توضیحی درباره بمب گوگلی:

  هر گاه سایتی با یک نام در وبلاگها و سایت ها با یک کلمه خاص لینک شود و تعداد بازدیدکنندگان آن بالا برود رتبه آن سایت در گوگل اول شده و هر گاه آن کلمه خاص مثل غزه در کل دنیا در گوگل سرچ شود اولین سایتی که گوگل معرفی می کند آن سایت است.

  منبع کانون صهیونیسم شناسی صبح قریب • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  یکشنبه 87/10/8ساعت  11:34 صبح  توسط محمد 
    نظرات دیگران()


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  کمپین تحریم کالاهای صهیونیستی راه اندازی شد
  گفت و شنود: فتح: مذاکرات بی فایده است
  یک فلسطینی در جنگ ایران و عراق + عکس
  دوره آموزشی دو روزه صهیونیسم شناسی در آبعلی
  سلسله همایشهای رسالت ناتمام
  آدم های بزرگ متوسط کوچک چطوری هستند؟
  این نمایشگاه هم تموم شد
  فلسطین متدین
  کاریکاتور:جنگ کودک صهیونیستی و کودک فلسطینی
  روابط تاسف بر انگیز شاه و رژیم صهیونستی
  [عناوین آرشیوشده]