سفارش تبلیغ
صبا ویژن
شمیم قدس

 

موسسه نور قدس جواننشست بررسی عملکرد استکبار و صهیونیسم در ایران و جهان از سلسه نشست های ماهانه موسسه نور قدس جوان فردا پنج شنبه سیزدهم آبان ماه مصادف با روز ملی مبارزه با استکبار برگزار می گردد.

سخنران این نشست استاد کریم پور کارشناس مسائل خاورمیانه و از ساعت 15 الی 17 می باشد. علاقمندان جهت شرکت در این نشست می توانند به مجتمع فرهنگی هنری اسوه واقع در خیابان انقلاب نبش خیابان بهار جنب بانک تجارت مراجعه نمایند.

یاد آوری می شود این نشست ها با همکاری فرهنگ سرای انقلاب، بنیاد فرهنگی روایت، جمعیت دفاع از ملت فلسطین و موسسه نور قدس جوان برگزار می شود.

علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 1732621-0936 تماس حاصل نمایند. • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  چهارشنبه 89/8/12ساعت  12:42 صبح  توسط محمد 
    نظرات دیگران()

  نشست شهدا و آرمان آزادی قدس شریفآزادی قدس شریف مسئله فلسطین یکی از دلایل اصلی قیام امام خمینی و شکل گیری انقلاب بوده است. امام خمینی حتی حمله عراق به ایران را بخاطر دور کردن ایران از مسئله فلسطین می دانستند: ابرقدرت ها بویژه آمریکا با فریب صدام، با هجوم به کشور ما، دولت مقتدر ایران را سرگرم دفاع از کشور خود نمود تا مجال به اسرائیل غاصب تبهکار دهد تا به نقشه شوم خود که تشکیل اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات است اقدام نماید. صحیفه نور ج 18 صفحه 93

  و در جایی دیگر میفرمایند: جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت.

  شهدا و رزمندگان ما نیز با الهام از امام خمینی، همیشه به دنبال آزادی قدس شریف بودند بطوری که در سال 61 گروهی از لشکر 27 محمد رسول الله(ص) عازم لبنان می شود. و یا نام آخرین عملیات آزادسازی خرمشهر را "الی بیت المقدس" نام گذاری می کنند. به همین منظور در نظر است همزمان با آغاز جنگ تحمیلی نشستی با عنوان شهدا و آرمان رهایی قدس برگزار گردد.

  این نشست روز 5شنبه 8 مهرماه 89 از ساعت 15 با حضور راوی ارزشمند آقای احمد شهیدی در مجتمع فرهنگی هنری اسوه واقع در خیابان انقلاب، نبش خیابان بهار برگزار می گردد.

  گفتنی است این نشست با همکاری فرهنگسرای انقلاب، بنیاد فرهنگی روایت فتح، جمعیت دفاع از ملت فلسطین و موسسه نور قدس جوان برگزارر می شود.

  علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09361732621 تماس حاصل نمایند.

   

 • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  پنج شنبه 89/7/8ساعت  12:58 عصر  توسط محمد 
    نظرات دیگران()

   

  سلسله نشست ها و همایش های صبح قریب با عنوان «اندیشه های امام خمینی پیرامون فلسطین» چهار شنبه 13 خرداد ماه ماه 88 برگزار می شود.


  سخنرانان این همایش استاد زارع فکری و نماینده یکی از گروههای مقاومت در تهران از ساعت 17 الی 19 می باشد. علاقه مندان می توانند خ انقلاب ایستگاه دروازه دولت خ خاقانی باشگاه جهاندیدگان خاقانی مراجعه نمایند.

  گفتنی است شرکت در این جلسه برای عموم آزاد می باشد.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 1732621-0936 تماس حاصل فرمایید.


  منبع صبح قریب • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  یکشنبه 88/3/10ساعت  11:55 عصر  توسط محمد 
    نظرات دیگران()

   سلسله نشست ها و همایش های کانون فرهنگی مطالعاتی صبح قریب فرهنگسرای دانشجو با عنوان «موج شرقی» پیرامون تاثیر انقلاب اسلامی بر فلسطین و لبنان شنبه 19بهمن ماه 87 برگزار می شود.

  موج شرقی، دکتر محمد محسن و استاد حسین فدایی

  سخنرانان این همایش دکتر محمد محسن از دفتر فرهنگی حزب الله لبنان در تهران و استاد حسین فدایی نماینده اصولگرای مجلس شواری اسلامی از ساعت 15 الی 17  می باشد. علاقه مندان می توانند به یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان 21 ، فرهنگسرای دانشجو مراجعه نمایند.

  گفتنی است شرکت در این جلسه برای عموم آزاد می باشد.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 1732621-0936 تماس حاصل فرمایید.

  منبع پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی مطالعاتی صبح قریب • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده در  دوشنبه 87/11/14ساعت  9:52 عصر  توسط محمد 
    نظرات دیگران()


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  کمپین تحریم کالاهای صهیونیستی راه اندازی شد
  گفت و شنود: فتح: مذاکرات بی فایده است
  یک فلسطینی در جنگ ایران و عراق + عکس
  دوره آموزشی دو روزه صهیونیسم شناسی در آبعلی
  سلسله همایشهای رسالت ناتمام
  آدم های بزرگ متوسط کوچک چطوری هستند؟
  این نمایشگاه هم تموم شد
  فلسطین متدین
  کاریکاتور:جنگ کودک صهیونیستی و کودک فلسطینی
  روابط تاسف بر انگیز شاه و رژیم صهیونستی
  [عناوین آرشیوشده]